Přeskočit na obsah

Krainová a její sestra předvedly parádní postavičky! Může za to legendární Tatra Tea?

„Hele, dvě sexy třicítky,“ mohli by si možná špitat domorodci na Zanzibaru, kde v oblíbeném beach resortu Tulia tráví dovolenou Simona Krainová se svou sestrou Yvonou. A možná by jim dal zapravdu i kdejaký našinec, který by hned nepoznal jednu z nejúspěšnějších českých topmodelek. Těmto dvěma kočkám by totiž málokdo hádal 47, resp. 52 let! Jaké je asi tajemství jejich dokonalých postaviček?

Věk je jen číslo, Simona a Yvona jsou toho jasným důkazem. Procházet se po plážích v bikinách by klidně mohli i na turisticky mnohem exponovanějších místech, než je exotický Zanzibar. Nemají se totiž rozhodně za co stydět, spíš naopak. S klidem by strčily do kapsy i mnohem mladší ženy. Nic ale není zadarmo. Když se podíváte na Instagram matky synů Maxe a Bruna, tak zjistíte, že na sobě tvrdě maká prakticky každý den. Posilovna, běhání a samozřejmě i správná životospráva. Když tohle dáte dohromady, přidáte kousek od toho nahoře, dobře protřepete a promícháte, tak máte na světě opravdu sexy kost, které logicky spousta jejích vrstevnic nepokrytě závidí. Ono je totiž vážně co.

Nicméně každý občas zhřešíme, ne že ne. Takže když je možnost dát si nějaký dobrý alkohol, málokdo odolá. Pro Simonu je maličkým hříškem legendární Tatranský čaj, oblíbila si zejména Tatra Tea Coconut, což je čajovo bylinný likér, který má 22 procent alkoholu, samozřejmě s příchutí kokosu. Pro dámy ideální, navíc se dá pít teplý i chlazený, ani jednou variantou neprohloupíte a vždy si pochutnáte. „Pokud chcete zkusit něco jiného než bubliny, vřele doporučuji,“ usmívala se Krainová. Nezapomněla si ho zabalit ani na Zanzibar. A prý je jen málo krásnějších věcí, než koukat na západ slunce v resortu Tulia, kam se moc ráda vrací a cucat oblíbený Tatra Tea.

reklama

reklama

reklama

reklama