Přeskočit na obsah

Koupelny slavných pod drobnohledem. Co tam asi skrývají?

Zpěvačky Lucie Bílá a Tereza Kerndlová, moderátorky Iva Kubelková a Petra Křivková-Svoboda a blogerka Nikol Moravcová mají jednu věc společnou. V koupelně jim přibyl opravdový elixír mládí. O co jde? 

Jsou slavné, krásné a svojí svěžest a dobrou kondici si chtějí udržet co nejdéle. Proto všechny vsadily na horkou novinku, která letos rezonovala snad všemi dámskými časopisy, které ho překřtily na elixír mládí. 

„Jsem velmi šťastný člověk, protože jsem tak trochu součástí estetické Kliniky YES VISAGE, která vymyslela tenhle úžasný elixír. Budu se s ním pyšnit a používat ho, protože to je krása zevnitř,“ těmito slovy podpořila nový elixír mládí Lucie Bílá, která je známá svým zdrženlivým postojem k estetickým zákrokům, ovšem omladit se přirozenou cestou za pomoci bio kyseliny hyaluronové, to si nemohla nechat ujít ani ona. „I já jsem ráda, za tento elixíru mládí,“ přidala se s nadšením k Lucii i okouzlující Iva Kubelková.


Správná péče o pleť je znát 

Zatímco HYALURON ELIXIR ve formě roztoku pro vnitřní užívání dokáže mimořádně zmírnit příznaky a efektivně zpomalit stárnutí, rozjasnit a zpevnit pleť, pružnost a sílu pokožky, vlasů a nehtů zevnitř organismu, HYALURON ELIXIR SÉRUM, obohacené o velmi účinné anti-agingové složky, podporuje a zesiluje účinek čisté bio kyseliny hyaluronové zvenčí. Oba produkty byly vyvinuty ve spolupráci a z bohaté praxe lékařů největší estetické kliniky u nás. 

“Každá žena chce najít svůj elixír mládí, cítit se hezká a odpočatá,“ říká nádherná Tereza Kerndlová a dodává, že sofistikovaná péče o pleť je samozřejmě znát.

„Celá naše koupelna je teď plná věcí pro děti a já tam mám jednu lahvičku a to je právě zlaté sérum a jsem za něj ráda, protože dřív jsem nepoužívala vůbec nic. Oceňuji i to, že není nijak parfémované, a tak nevadí ani malé,“ nahlíží zcela jiným pohledem na převratnou péči o pleť známá blogerka Nikol Moravcová, která si své elixíry nemůže vynachválit, stejně jako další slavná maminka, Petra Křivková-Svoboda: „Nově používám HYALURON ELIXIR SERUM a musím říct, že je opravdu úžasné!“ Už teď se krásná moderátorka těší, že k novému séru po skončení kojení přidá i užívání HYALURON ELIXIRU, který jí pomůže s omlazením a regenerací organismu zatíženým porodem a čerstvým mateřstvím také zevnitř.

Proč je tak důležitá?
Víte proč je pro naše zdraví a krásu kyselina hyaluronová tolik důležitá? „Málokdo ví, že kyselina hyaluronová se bohatě vyskytuje v kůži, ve sliznicích, v nervové i pojivové tkáni i v oku, proto pokud v těle chybí, tkáně trpí. Kyselinu hyaluronovou potřebujeme doplňovat v různých formách a výhodou našeho HYALURON ELIXIRU je to, že se doplňuje celkově a dostává se v těle všude tam, kde je potřeba. HYALURON ELIXIR SÉRUM pak tento hydratační a omlazující efekt v kůži znásobuje,“ vysvětluje MUDr. Martin Molitor, primář plastické chirurgie Kliniky YES VISAGE. Oba produkty pomáhají nejen vypadat, ale i cítit se mladší a svěžejší.

Podívejte se, jak elixír mládí přivítaly hvězdy showbyznysu i přední lékaři z oblasti estetické medicíny: https://www.youtube.com/watch?v=VpsnGAQV24Y 
(vimeo ke stažení: https://vimeo.com/357362448)

TIP PRO VÁS

Zdraví a mládí se 100% čistou bio koncentrovanou kyselinou hyaluronovou jako vánoční dárek. Díky pravidelnému používání přípravku HYALURON ELIXIR či HYALURON ELIXIR SERUM se budete nejen cítit, ale i vypadat viditelně mladší, pleť bude hydratovaná, pružná a zářivá, vrásky zjemněné, vlasy a nehty posílené. Nyní můžete nakupovat také vánoční zvýhodněná balení. Více na www.hyaluronelixir.cz.


reklama

reklama

reklama

reklama