Přeskočit na obsah

Kouklová nechala manžela doma, přišla raději se psem

Nikol Kouklová si užívá volné chvíle v Praze ve společnosti svého psa, kterého vyvedla na party španělské značky Desigual. Nutno podotknout, že to oběma velmi slušelo.

V posledních dnech se spekuluje o jejím těhotenství, které ale tato kráska zatím odmítá a podle outfitu, který zvolila na party nemůže být o rostoucím bříšku ani řeč.

Zatím tedy veškerou péči věnuje svému manželovi a jejich fence, která se jmenuje Ema.  Nikol se po dvou letech vrátila z New Yorku do Prahy a užívá si volnější režim, protože v Americe je opravdu draho a tak v jednu chvíli dokonce měla pět zaměstnání.

Prachařová s Komínkem oslavovali
Honza Komínek a Mariana Prachařová jsou kamarádi již mnoho let a pokaždé, když spolu vyrazí na party stojí to za to.

Honza vyrazil bez své partnerky, takže si večer španělské značky Desigual užil po boku své blízké kamarádky Mariany a její kamarádky Heleny. Mariana a Helena spolu nově vysílají podcast, který se jmenuje „Sarkastický kafe“, kde probírají zajímavé a nejen holčičí témata. V první díle, kde se probíral single život, na který si Mariana už zvykla se stal nejposlouchanějším českým podcastem, takže další budou určitě brzy následovat.

Čtvrtníčková bez táty
Dcera slavného herce Petra Čtvrtníčka – Anna vyrazila po boku extravagantních kamarádek na mejdan značky Desigual a dobře se bavila.  Anna si zahrála po boku svého otce v několika filmech a reklamách, nicméně nyní se snaží osamostatnit a budovat si kariéru bez pomoci otce. Nicméně škola je stále ještě přednější než natáčení.

reklama

reklama

reklama

reklama