Přeskočit na obsah

Konečně jsou kompletní rodina! Známá influencerka přivedla na svět holčičku s andělským jménem

Po dvou letech čekání se konečně dočkala vytouženého dítěte. „V lednu to budou dva roky, co jsem o první miminko přišla,“ popisuje trauma, které jí změnilo život, Michaela „MEG“ Mašková. Ta se následně rozhodla vzít osud do vlastních rukou a začala se věnovat studiu a prodeji vlastních doplňků stravy, které pomáhají zvýšit plodnost. Důkazem, že produkty skutečně fungují, je ona sama.

Influencerka a podnikatelka MEG Mašková těhotenství tajila až do posledního měsíce, kdy svým více než sto tisícům sledujících ukázala fotky s těhotenským bříškem a popiskem: „V dnešním světě není umění vše hned sdílet. Dnes je umění naopak si vše co možná nejdéle střežit – utajit před světem, který není součástí vašeho skutečného života. Ten se nazývá rodina a nejbližší okruh.“

Přímo na její 34. narozeniny dostala MEG ten nejkrásnější dárek – porodila holčičku s nezvyklým jménem Mediell Aurellie, které má pro rodiče duchovní význam. Děvčátku dali jméno s andělskou aurou, které ji má na cestě životem ochraňovat.

reklama

reklama

reklama

reklama