Přeskočit na obsah

Kokešová se připravuje na Miss Universe: New York, Los Angeles a pak Izrael

Úřadující vítězka Miss Global Karolína Kokešová už je v USA. Tam se připravuje na finále Miss Universe, kam ji poslalo vedení České Miss ESSENS, což byl skvělý marketingový tah nového managementu. Pro Evropu jsou sice Spojené státy uzavřené, krásná brunetka však dostala výjimku.

 V New Yorku je Karolína pod pečlivým dohledem majitele Miss Global, který jí úžasně vyšel vstříc. Nejenže neměl nic proti její účasti na Miss Universe, ale ještě jí se vším pomáhá. „Budou mi zde šít večerní róbu i národní kostým. Budu něco jako lví bojovník,“ pochlubila se Kokešová. Na návrzích a výrobě tohoto kostýmu velmi úzce spolupracuje Česká Miss ESSENS a Miss Global.  

Právě její úspěch v Miss Global „může“ za to, že si ji produkce České Miss ESSENS vybrala pro další prestižní soutěž krásy. Zkušenosti jsou totiž na takových akcích doslova k nezaplacení. Finále letošní Miss Universe se bude konat na konci letošního roku v Izraeli za přísných bezpečnostních podmínek. Přeci jen pandemie nemoci covid-19 je stále velkým strašákem. Kokešová tak bude muset dokládat nejen to, že je očkovaná, ale zřejmě i testy o protilátkách apod. Výhodu má ale v tom, že jí veškeré záležitosti s cestováním a hotely zajištuje agentura flymeto.com. „Vždy všechno perfektně zařídí a já nemám s ničím starosti,“ pochvaluje si modelka.

Ještě předtím se ale z New Yorku přemístí do Los Angeles, kde budou v rámci Miss Universe probíhat nejrůznější propagační a charitativní akce. Držme tedy Karolíně palce. Vždyť poslední velký úspěch české krásky na této soutěži je už pořádně „vousatý“. Připsala si ho postupem do elitní desítky Iveta Lutovská (dnes Vítová).

Foto: Anna Koniaeva, Dutch Photo agency, archiv

reklama

reklama

reklama

reklama