Přeskočit na obsah

Klinika YES VISAGE je nejdůvěryhodnější českou značkou v oboru estetická medicína

Důvěra je nejsilnějším poutem a hodnotou v mezilidských vztazích, ať už máme na mysli ty osobní, pracovní či obchodní. Proto si velmi vážíme toho, že jsme si za roky působení v oboru estetické medicíny získali vaši důvěru a uděláme vše proto, abychom si ji i nadále udrželi.

Každoročního ocenění NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA, pro kterou je právě tato hodnota zásadní, monitoruje a oceňuje značky, ke kterým mají čeští spotřebitelé největší důvěru.

Síť klinik YES VISAGE získala ocenění NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU 2020 v oboru estetická medicína. Toto hodnocení je založeno na nezávislém hodnocení zákazníků v nejrozsáhlejším průzkumu zaměřeného na spotřebitelskou důvěru ve značky rychloobrátkového a spotřebního zboží, automotive, lékárenských produktů, obchodníků, služeb a institucí. Tato anketa byla realizována v rámci programu Důvěryhodné značky ve spolupráci s výzkumnou agenturou Nielsen.

Co pro nás toto ocenění znamená?

„Budování důvěry je dlouhodobý a složitý proces, který se ale vyplácí. To se potvrzuje zvláště v dnešní nelehké době Covidu-19, kdy je obecně pro firmy a podniky se zákazníky složitější přímý kontakt. Od samého počátku Klinik YES VISAGE neustále intenzivně pracujeme na tom, aby si opravdu každý zákazník mohl být jist nejen kvalitou služeb, ale i tím, že za své peníze dostává skutečně profesionální servis s osobním lidským přístupem, který nejen naplní očekávání, se kterým k nám přichází, ale často jej i předčí. Našim hlavním cílem je spokojenost klienta od prvního kontaktu s klinikou, ať už prostřednictvím telefonátu, chatu či emailu, až po následnou péči po samotném zákroku. Letos se více než kdy jindy ukázalo, že tito spokojení zákazníci pak dovedou v těžších časech naopak i naši značku podpořit tím, že se k nám opakovaně bez obav vrací a dále nás doporučují,“ potvrzuje Michal Tvrdý ředitel marketingu Klinik YES VISAGE.  

„Ocenění nás opravdu těší, je to pro nás znak toho, že naši práci děláme dobře, protože nejsme jenom značkou důvěryhodnou a moderní, ale také značkou, která moderní trendy nejen sleduje, ale i určuje,“ doplňuje Michal Tvrdý.

„Jsme rádi, že se Kliniky YES VISAGE i v této době těší velké důvěře klientů a přes 30 000 spokojených klientů ročně ji v pětihvězdičkových recenzích na nezávislých hodnotících portálech dlouhodobě řadí mezi nejlépe hodnocenou kliniku v Česku a Slovensku. Tato hodnocení ve spojení se získaným oceněním jistým způsobem potvrzují náš slogan KRÁSA V RUKOU PROFESIONÁLŮ. Nezůstává tak pouze u prázdného reklamního sloganu, a z toho mám opravdu obrovskou radost za všechny, kteří naši kliniku tvoří,“ okomentovala získané ocenění majitelka sítě Klinik YES VISAGE Lucie Libovická. 

Hodnocení proběhlo na základě spotřebitelského průzkumu, tvořeného 4000 respondenty. Ti tvořili reprezentativní vzorek českých spotřebitelů, kteří prostřednictvím on-line dotazníků hodnotili téměř 700 značek v 76 kategoriích.

Kliniky YES VISAGE se dnes nachází ve významných československých městech a s týmem téměř 40 lékařů a nabídkou více jak 300 služeb se řadí mezi největší kliniky estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie v Česku a na Slovensku. Navíc ji nyní patří další NEJ – NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU 2020 v oboru estetická medicína. Děkujeme!

www.yesvisage.cz 

reklama

reklama

reklama

reklama