Přeskočit na obsah

Jungle Way: Nový e-shop s originálními udržitelnými produkty

E- commerce hlásí novou posilu. Je jím česká značka Jungle Way, na jejímž e-shopu jsou k dostání ekologické produkty, které nejenže šetří planetu, ale díky svému jedinečnému designu se stanou nepřehlédnutelným doplňkem pro vaši domácnost.

Filozofií Jungle Way je především inovace a modernizace objektů každodenního života. “Designem jedinečné, environmentálně šetrné, kvalitou nezaměnitelné produkty Jungle Way vznikly jako odezva na téma udržitelnosti. Vsázíme především na materiály a precizní výrobní procesy,” popisuje Denisa Lhotová ze společnosti Jungle Way. 

K dostání jsou zde produkty pro péči o zuby jako je zubní kartáček s designovým dřevěným stojánkem či zubní nit z kukuřičného vlákna. Tyto kousky plně uspokojí nejen váš chrup, ale pozvednou také vzhled vaší koupelny. Dále Jungle Way nabízí pestrou paletu prémiových vonných tyčinek, které jsou ručně mleté a svíjené domorodými peruánskými kmeny. Každá aroma tyčinka má specifické účinky. Vybírat můžete podle toho, jaké byliny máte nejraději. Základní složkou vonných tyčinek je posvátné dřevo Palo Santo. Toto dřevo má harmonizující účinky, vyrovnává energii, posiluje intuici a reguluje stres a podrážděnost,” vysvětluje  Denisa Lhotová ze společnosti Jungle Way. Vonné tyčinky můžete využít také na vykuřování. Tento šamanský proces je lidstvu znám skoro stejně tak dlouho jako používání ohně. Ať už jste kdekoliv, pro vytvoření dokonalé atmosféry stačí zapálit vonnou tyčinku a relaxovat. Pokud patříte mezi zběhlejší vyznavače aromaterapie, vaší pozornosti by neměla uniknout ručně sbíraná peruánská Myrha Jungle Way. “Jedná se o druh pryskyřice, která při pálení vydává hlubokou, tajemnou, sladce pryskyřičnou vůni. Zbavuje negativní energie, rozšiřuje vědomí, bystří smysly a podporuje koncentraci,” říká Denisa Lhotová ze společnosti Jungle Way. Postup je jednoduchý – na talířek či kadidelnici položíte rozpálený rychlozápalný uhlík a po chvilce na něj nasypte Myrthu. 

V Jungle Way ví, že hydratace hraje ve zdravém životním stylu zásadní roli. Proto zde naleznete několik typů designových skleněných lahví. Vybrat si můžete hned z různých druhů příměsí –  např. křišťálu, růženínu, ametystu či polodrahokamů, díky kterým si v mžiku namícháte detoxikující elixír. Potěšit své blízké můžete také dárkovou bedýnkou dle vlastního výběru. 

reklama

reklama

reklama

reklama