Přeskočit na obsah

Jak vybírají vánoční dárky v rodině zpěváka Josefa Vágnera? Našli geniální způsob

Herec a zpěvák Josef Vágner oslavil stovku a díky tomu se cítil docela unavený. To mu ale nebránilo, aby přišel přestřihnout slavnostní pásku první pražské výstavy betlémů v Rybné ulici. Výstava bude k vidění a to až do konce února 2024.

„Našli jsme si důvod, proč vyjet na šňůru koncertů Muzikály naruby. Letos je Petrovi Ryšavému, Honzovi Kopečnému a mně v součtu rovná stovka. Lidem se to líbilo, jsme rádi,“ vysvětlil záhadu svého věku Josef Vágner.

Výstava betlémů v sídle organizace Integrace 3P, z.s., kterou produkčně zajistili Lenka Žáčková a ředitel soutěže Anděl mezi zdravotníky David Novotný a slavnostně ji také zahájili moderátorka Saskia Burešová, módní návrhářka Alena Wilson a herečka Ivana Jirešová, se Josefovi Vágnerovi líbila. Ocenil práci kosmetika Pityho, kadeřníka Vítka Romance, Aleny Wilson, manažerky Radany Kočvarové, lékařky Marie Součkové, poslankyně Romany Fischerové, HR specialisty Luboše Vernera, novinářky Mileny Hermanové a dalších.

Josef prozradil, že letos poprvé v rodině aplikovali nový způsob nákupu dárků – losovali z klobouku. „Vím, komu mám pořídit dárek, nevím, od koho dárek dostanu. Myslím ale, že to stejně tak nedopadne. Pokazí to moje maminka, Vánoce miluje a dárky nakoupí i mimo,“ usmíval se Pepa Vágner, a je rád, že nemusí hromadně shánět vánoční dárky, protože ho čeká pracovně náročné období.

„Zpívám na adventních koncertech v Náchodě a v Novém Městě nad Metují, které pořádá David Novotný. Pak mám sérii svých vánočních koncertů a končím na Tři krále v lednu. Vánoční čas je pro mne hodně dlouhý,“ uvedl zpěvák, který ač rád vaří, přípravu vánočních pochutin nechá na ženách. „Letos to bude šílené. Budeme mít u stolu i německou sekci rodiny mé manželky, tak moji rodinu. Tam se začínají mísit zvyky a kultury. Protože český bramborový salát je jiný než německý, je i jiná výška českého řízku než německého. Ale můj táta, když přiletí Ježíšek, začne zpívat koledu Narodil se Kristus Pán a tím to zase všechno sjednotí.“

reklama

reklama

reklama

reklama