Přeskočit na obsah

Jak být tvořivý a vytrvalý člověk plný energie? Inspirujte se u mladé a úspěšné hudebnice!

Šárka Geroldová – přezdívkou SharkaSs, textařka, rapperka a hudební producentka, nezahálí. Už jako studentka gymnázia začala tvořit první hudební skladby, a i díky své vytrvalosti už spolupracovala s velkými firmami, známými celebritami a umělci, ale i třeba na písních k filmům, ačkoliv se nyní rapu nevěnuje tak jako dříve. Ukázky těchto spoluprací jsou k dispozici na její webové stránce www.sarkageroldova.cz.

Co doporučuje k tomu, aby byl člověk tvůrčí?

„Myslím, že je důležité, aby člověk dělal věci, které považuje za správné, musí to mít pro něj význam. Pak ta práce odsýpá a člověk má pocit, že naplňuje to svoje poslání. Toho je ale i součástí občas si odpočinout a jen ten život vnímat.“

Šárka momentálně dokončila promo video, které slouží jako upoutávka pro její hudební produkci. Na tomto projektu spolupracovala s Miroslavem Novákem, talentovaným fotografem a tvůrcem videí, který s Šárkou spolupracoval už v minulosti. Ten se o osobní rozvoj zajímá již delší dobu, i proto spolupráce s ním pomohla vytvořit projekt, který je zase něčím odlišný a který dá Šárky tvorbě zase nový rozměr.

Foto: Miroslav Novák

reklama

reklama

reklama

reklama