Přeskočit na obsah

Iveta Kindlmanová si nechá zvětšit poprsí. Jaká byla její cesta?

O zvětšení poprsí přemýšlela dlouho. Už před dvěma roky seděla s community and 3D visualization manager Kateřinou Hubálkovou a o zákroku přemýšlela. Tenkrát do toho ale ještě nešla. Důvody má modelka celkem logické.

„Asi jsem nebyla úplně připravená a přesvědčená o tom, že prsa chci. A největší zlom pak nastal, když jste mi na konzultaci řekli, že slečny s mými prsy posíláte domů. A jelikož jsem se bála bolesti a podotýkám, že stále bojím, tak proto jsem se rozhodla operaci nepodstoupit a řekla si, že na operaci půjdu až po dětech. Taky jsem v tu dobu nebyla ani přesvědčená o tom, kdo by měl být můj operatér. Svoje prsa mám moc ráda,“ usmívá se Kindlmanová.

A ještě jeden dobrý důvod Kindlmanová měla: „Také se mi hodně líbí a čekala jsem na nový ergonomický implantát 2. generace a program JOY. Myslím, že nic lepšího mít nemůžu a v kombinaci s panem doktorem Payerem to bude super. Miniinvazivní způsob operace a nejnovější implantát je nejlepší způsob jak předejít bolesti, které jsem se tolik obávala.“

Počkala si a dobře udělala. Technologie Ergonomix2®  je nejnovější technologie implantátů, která je zaměřena na vaši krásu a bezpečnost. JOY přichází s cílem nově definovat špičkový design prsních implantátů, což už za nějaký ten „pátek“ čekání stojí.

O jaké implantáty jde a jak bude zákrok u Kindlmanové probíhat? O tom promluvil MUDr. Juraj Payer, PhD.:„Jako první výrobce implantátů na světě uvádí u ergonomických implantátů nové generace Establisment Labs, že vydrží navždycky. Vývoj nových technologií a materiálů u těchto implantátů je tomu nakloněn. Musíme samozřejmě vzít v potaz estetiku a měnící se potřeby v čase. U Ivety jsme zvolili tento implantát a způsob operace z několika důvodů a myslím si, že je to to nejlepší, co může klientka typu Ivetky v současné době mít. Vzhledem k tomu, že výsledkem operace mají být přirozeně vypadající prsy, bude se jednat o poměrně malé zvětšení a implantát lze uložit pod fascii, kdy nedojde ani k porušení svalu, jsem si jistý, že bude Iveta spokojená a vyhneme se nějaké razantnější bolesti.“

Minirozhovor s Ivetou Kindlmanovou

Iveto, kdy přišel ten zlom, že teď plánuješ operaci?
Dlouho jsem nad tím přemýšlela a došla k závěru, že když půjdu po dětech, tak si vlastně nová prsa tak moc neužiji a možná už nebudu dělat to, co dělám. A tak jsem se, ze dne na den, s podporou mého přítele, který řekl že se o mě postará, spontánně rozhodla, že TEĎ nebo NIKDY.

Proč MUDr Payer?
Samozřejmě jsem si prošla mnoho prací všech doktorů a přemýšlela komu své prsa svěřím. Netrvalo to dlouho a vybrala jsem si pana dr Payera. Většina mých kamarádek má právě „payerky“ a mají přesně takové prsa, která si přeji. Má moji plnou důvěru!

Vím, že na konzultaci Ti doktor řekl, že máš moc hezká prsa a taky vím, že si to myslí i tvoje okolí. Jaké jsou reakce tvého okolí na to, že chceš podstoupit plastickou operaci?
S mým okolím je to tak 50 na 50. Mám kolem sebe lidi, co mě v tom absolutně podporují, ale také se potýkám i s „negativními“ ohlasy – že mám krásná prsa apod. reakce, ale také mi to rozmlouvají i proto, že vědí, jaká jsem „bolístka“. Té bolesti se opravdu bojím. 

Teď na chvíli odbočím k tvé práci. Myslíš si, že ve světě modelingu budeš mít díky plnějšímu dekoltu více příležitostí?
Není to určitě pravidlo, ale co se týká přehlídek spodního prádla, tak vždy podprsenka vypadá lépe s plným košíčkem. Půjde spíš o můj pocit, než výhody. Ale určitě, někdo pro své modely preferuje větší prsa.

Jakou velikost a typ implantátu jste vybrali?
Pan doktor mi doporučil 275 ml, extra nízký profil anebo vyšší profil okolo 300 ml. Ale téměř všechny kamarádky, co mám kolem sebe říkají, že si měly dát větší.  Pan doktor mě poslal ještě na 3D animaci a tam jsem se definitivně rozhodla, že půjdu do těch větších.  Budu mít novou verzi ergonomických implantátů, které jsou vyrobeny ze supersilikonu a předpokládá se u nich, že vydrží mnohem déle než dosavadní implantáty. Navic celý systém JOY je komplexní, minimálně invazivní způsob operace a navíc s ohledem na maximální bezpečí. I to mi dodalo hodně odvahy k operaci. Budu mít implantát vložen speciálním sáčkem, díky kterému je možné udělat minimální jizvičku, takže nic moc nebude vidět, což také opravdu oceňuji.

Kdy se můžou tvoji fanoušci těšit na tvůj nový dekolt?
Už v první polovině října letošního roku!

Pokud uvažujete o stejném či podobném zákroku jako Iveta, podívejte se třeba na stránku chciprsa.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama