Přeskočit na obsah

Ilona Csáková: Kdyby nezpívala, mohla by být zahradnicí

Zpěvačka Ilona Csáková (48) je vzornou matkou svých dvou synů – mladšího Dominika a staršího Daniela. Již několik let žije v Brně, kam utekla po mnoha letech strávených v Praze. Se svými syny se snaží užívat si každou volnou chvilku, kterých jako známá zpěvačka nemá zrovna dostatek. Na sociální síti se pochlubila fotkou jedné z nich.

„Dobrý den. To je zase pecen. A Dominik se ptá, proč mám na obličeji ty okurky? A já na to, že se mu chci líbit a být krásná, že hydratují pleť a osvěží. On na to, že chce být taky krásný a osvěžen,“ popsala fotku, kde se Ilona se svým synem ozdobila okurkami. Jak jsme se dále dozvěděli, kdyby se nevěnovala zpěvu, mohla by se rázem živit jako zahradnice nebo pěstitelka.

„Okurky jsou z naší sklizně. Tak jsme se tedy oba dva vymódili naší bio okurkou ze skleníku,“ pochlubila se svou úrodou Ilona.Zpěvačka, která v příštím roce oslaví jubileum ve znamení půlstoletí, vypadá opravdu skvěle. Nyní má před sebou letní festivalový maraton. My jsme ji vyzpovídali, jak se chystá trávit léto.

„Mé plány jsou jak pracovní, začátkem července vystoupím na Prima Festu v Šiklandu na Vysočině, ale také poletím s rodinou na dovolenou. Nemám ráda létání, ale přemůžu se a opět překročím svůj vlastní stín,“ dodala závěrem zpěvačka Ilona Csáková. 

reklama

reklama

reklama

reklama