Přeskočit na obsah

Hvězdy v době koronaviru: Matonoha saniťákem, Gášpárová na bagru

Hvězdy českého showbyznysu to v době pandemie koronaviru nemají jednoduché. Když dostatečnou finanční vatu z dob minulých, musejí se pořádně ohánět. Není se čemu divit. Nové filmy či seriály se točí málo, moderovat není co, nepořádají se ani akce s módními přehlídkami a tak dále. Co tedy dělat? 

V první řadě je třeba smeknout klobouk před všemi, kteří se nelitují a umí pořádně máknout. Bylo by snadné fňukat a říkat, že zlý stát bere a jen hodně málo nedává. I když je to pravda, nikdo s tím moc nenadělá. Druhou možností tak je vyhrnout si rukávy a vrhnout se do práce. Je jedno do jaké. Zkrátka nejdůležitější je něco dělat a neplakat doma na gauči. Takový Tomáš Matonoha jezdí jako saniťák v nemocnici. I když v jeho případě je to spíš o tom, že chce pomáhat. Hluboko do kapsy nejspíš ještě nemá.

Ale třeba herečka Bára Mottlová už během první vlny pandemie nového typu koronaviru nastoupila jako pokladní do supermarketu. Nedělala z toho vědu. Prostě šla do práce, aby se uživila. Ovšem makat se dá klidně i na stavbě Své o tom ví modelka a Dívka roku 2016 Gabriela Gášpárová. Ta neváhala a kývla na práci bagristky. Zpočátku jí sice ovládat několikatunový stroj nešlo, ale postupem času si na to zvykla a teď už by mohla z fleku klidně i pomáhat na D1. Třeba by se dálnice konečně někdy dostavila…

Na video s Gábinou a jejím bagrem se můžete podívat zde: 

reklama

reklama

reklama

reklama