Přeskočit na obsah

Hvězda Krainová přišla na akcii pozdě, ale s nový účesem: Trávila hodiny u kadeřnice?

Modelka Simona Krainová vypadá stále skvěle. Poslední dobou ji ale můžeme vídat s různými účesy. S tím posledním ala mokrý look otevírala novou parfumerii Douglas v Brně. Po jejím boku se objevil oblíbený moderátor Leoš Mareš. Paradoxem je, že oba dva přišli na prestižní akci pozdě. Může za to snad to, že modelka seděla několik hodin u kadeřnice?

Několik hodin modelka Simona Krainová rozhodně seděla, ale ne v kadeřcnickém křesle, ale v autě. Cesta z Prahy do Brna byla totiž doslova noční můrou. Modelka se navíc v Brně neobjevila náhodou. Právě v síti Douglas parfumerii je tam k dostání její žhavá novinka Masterpiece. Tato síť prodává její revoluční kolagenový drink nabitý vitamíny. V nové parfumerii ale najdete i spoustu dalších novinek a vychytávek z beauty světa.

Okamžitě po příchodu na sebe Krainová strhla veškerou pozornost. Každý si všimnul i jejího nového looku. O své vlasy přitom pečuje modelka hlavně v spolupráci se značkou Valera, díky které měla i tento mokrý look. Simona vypadala skvěle a na akci se zdržela několik hodin. Ve společnosti Mareše a také svoji sestry Yvony rozdávala nejem úsměvy, ale také rady ohledňe svého Masterpiece nápoje, který byl i v parfumeriích Douglas okamžitě vyprodán. Opět je ale k dostání na všech prodejnách.

Douglas působí na českém trhu od roku 2004 a v Brně otevírala před 14 lety svou první pobočku. V letošním roce německý řetězec rozšiřuje své působení v jihomoravském regionu a ve čtvrtek otevřela svou třetí parfumerii v Brně. V Česku to bude již 20. pobočka Parfumerie Douglas. Parfumerie opět nabídne své tradiční exkluzivní značky a v nové, dvoupatrové parfumerii se bude zaměřovat na služby líčení a pokročilé služby péče o pleť.

reklama

reklama

reklama

reklama