Přeskočit na obsah

Holčičky si plní své sny: Startuje nový ročník Miss Princess

Snem každé holčičky je být někdy opravdovou princeznou, zní motto letošního ročníku Miss Princess. Ten startuje už 1. června od 14. hodin v pražském parku Portheimka. Tajná přání malým dívenkám plní už několik let Dominika Myslivcová, která si sama takový růžový sen žije.

Soutěž je letos rozdělena do dvou věkových kategorií (4-7 let a 8-12 let). Dívenky nejprve projdou castingem, které se konají v různých městech po celé České republice. Na termíny i místa se můžete podívat na stránkách Miss Princess (www.missprincess.cz), kde je také možnost vyplnit přihlášku. Až se vyberou finalistky, čeká je focení s profesionální fotografkou. Z toho vzniknou nádherné snímky, které budou ozdobou každé domácnosti a navždy se v nich uchovají vzpomínky. No, a pak už „jen“ soustředění a finále v divadle Broadway v Praze pod dohledem televizních kamer. 

Mnoho lidí si dnes stále myslí, že jde o jakousi soutěž krásy a že dívenky spíš než cokoli jiného získají nějaké komplex nebo budou smutné, protože nevyhrály. Skutečnost je však poněkud jiná. „V první řadě nejde o krásu. Dáváme holčičkám možnost stát se na chvíli princeznou. Všem bez výjimky. Navíc všechny získají ceny, není to tak, že si něco odnese jedna, dvě nebo tři,“ vysvětluje Dominika Myslivcová. Na druhou stranu kritici budou vždy a všude. „Neřeším to. Mě také spousta chytráků nadává, že jsem zlatokopka nebo že mám věci zadarmo. Jsou to nesmysly, ale nenadělám s tím nic. Žiju si svůj sen, život, který jsem si vybrala. Neměnila bych a kdo si myslí něco špatného, je to jeho věc.“ Na život Dominiky se klidně můžete zeptat, na prvním castingu samozřejmě také bude. Stačí dorazit 1. června od 14. hodin do pražského parku Portheimka.

Foto: Miss Princess

reklama

reklama

reklama

reklama