Přeskočit na obsah

Herečka a matka čtyř dětí Alena Antalová si nechala vylepšit tělo!

Krásná Ludmila ze seriálu Četnické humoresky se rozhodla pro úpravu bříška a boků za pomoci laserové liposukce. Víme proč se pro tento zákrok rozhodla i kde ho podstoupila!

Půvabná herečka, kterou si jistě pamatujete ze seriálu Četnické Humoresky či Pojišťovny štěstí, Alena Antalová zavítala na Kliniku YES VISAGE, kde podstoupila speciální moderní laserovou liposukci. „Jsem ráda, že jsem tady. Myslím si, že je dobře, když se o sebe člověk stará. Já mám v tomto směru trochu resty. Proto v tento zvláštní čas, kdy se vše najednou zpomalilo, mám konečně prostor na takovéto holčičí věci,“ vysvětluje načasování zákroku herečka.

Přestože se udržuje v dobré kondici, má jako každá žena pár míst, které by si přála vylepšit. „Nejedu se zbavit kil po dětech nebo Vánocích. Přijela jsem za panem doktorem Paduchem, který je odborník na laserovou liposukci, aby mi pomohl se zbavit vzpurných problematických míst na bříšku a na bocích, které nevyřeší ani cvičení ani diety,“ prozrazuje čtyřnásobná maminka Alena Antalová.

A známa herečka rozhodně není sama, kdo problematické partie řeší stejný způsobem. Liposukci přiznává i topmodelka Simona Krainová, její setra a manžel nebo herečka Alice Bendová. Laserová liposukce SlimLipo patří dnes k nejvyhledávanějším a zároveň nejúčinnějším metodám trvalého odstranění tuku. „Velkou výhodou této metodyje, že předchází vzniku nerovností a kožních převisů. Jako jediná liposukce zároveň stahuje a vypíná pokožku a to s minimální rekonvalescencí. Navíc během jednoho zákroku lze odsát nadbytečný tuk i z více partií najednou,“ říká přední specialista na tumescenční a laserové liposukční techniky MUDr. Tomáš Paduch z Kliniky YES VISAGE.

A na co se herečka Alena Antalová nejvíc těší? Samozřejmě na výsledek zákroku, ale i na premiéru muzikálu Jane Eyrová, kde hraje roli paní Fairfaxové. Zatím poctivě zkouší a doufá, že se v dubnu s diváky už konečně uvidí. Zda se to nakonec podaří a premiéra muzikálu bude podle plánu s jistotou říct neumíme. Každopádně s jistotou víme, že ji to na pódiu i mimo něj bude rozhodně slušet!

www.yesvisage.cz

reklama

reklama

reklama

reklama