Přeskočit na obsah

Golf Week 2022: Svátky golfu na berounském hřišti

Tento rok se již potřetí otevřely brány privátního golfového hřiště Royal Beroun Golf Club pro všechny hráče a fanoušky golfu. Během jedinečné čtyřdenní akce se od 29. června do 2. července, přijelo do Berouna poměřit síly několik stovek golfistů všech úrovní. Golf Week bezprostředně navazoval na dámskou profesionální soutěž Ladies European Tour, hřiště bylo tedy v bezchybné kondici, nechyběl jako vždy bohatý doprovodný program a hodnotné ceny pro vítěze jednotlivých turnajových dní.

Na golfovou událost se již tradičně přijely podívat i známé tváře, které golfu fandí. V turnaji i mimo něj zabodovala modelka a podnikatelka Romana Pavelková, která letošní golfovou sezónu bere skutečně poctivě: „Letos jsem se rozhodla snížit handicap, takže pokud mám možnost vyrazit na turnaj a pracovní a rodinné povinnosti to dovolí, jedu se zúčastnit. Beroun mám obzvlášť ráda, jezdím sem pravidelně nejen hrát, ale třeba si jen odpálit pár míčků, a pak si jít odpočinout k bazénu nebo do wellnessu.“ Do golfového se oblékla také modelka Jana Doleželová a herec Petr Vondráček, který se ze zdravotních důvodů nemohl letos turnaje zúčastnit, nicméně alespoň předvedl několik excelentních odpalů na driving range.

Právě tam a následně na putting greenu probíhala každý den odpolední golfová akademie, kde si s trenérem mohli přijít vyzkoušet golf i úplní začátečníci jako je zpěvačka Michaela Nosková, nebo vypilovat techniku jako moderátorka Veronika Farářová.

Moderace večerního programu a vyhlášení výsledků se ujali ředitel klubu Ing. Vojtěch Matějček a Michal Tůma. Po vyhlášení výsledků následoval galavečer s živou hudbou, občerstvením a grilováním. Nechyběla ani možnost si zakoupit tombolu s možností získání hodnotných cen od Beroun Golf Club a partnerů. Své golfové schopnosti si mohli všichni zúčastnění prověřit prostřednictvím troubleshotu, který se každý večer přemisťoval na nové místo, a jehož výtěžek byl věnován na charitativní účely. Zakončení každého turnajového dne uzavíral ohňostroj.

Foto: Royal Golf Club Beroun

reklama

reklama

reklama

reklama