Přeskočit na obsah

Fotografka Anna Koniaeva vykouzlila další nádheru: Gášpárová byla nadšená

Když je někdo ve svém oboru profesionál, může zvládnout více věcí najednou tak, jak by se to někomu jinému nikdy nepovedlo. Je to i případ ruské fotografky Anny Koniaevy, který už mnohokrát prokázala, že má „zlatou ruku“. Její práce je vysoce oceňována. Pro důvody přitom není třeba chodit daleko.

Vyhledávají ji celebrity i klienti z řad velkých společností či byznysmanů. Není se čemu divit, Anna Konieva patří k fotografické špičce. Dokáže věci, které doma rozhodně nezkoušejte. Ne proto, že by byly nebezpečné, ale zkrátka na tohle musí mít člověk dar od někoho hodně vlivného. Že opravdu umí Anna opět dokázala v rámci zakázky pro luxusní časopis. Úkol zněl jasně – vyfotit modelku v džínách. Koniaeva si vybrala Gabrielu Gášpárovou a výsledek vážně stojí za to!

„Původně to měla být jen zkouška, ale s výsledkem jsem moc spokojena,“ usmívala se fotografka. Gášpárová, která před několika dny začala natáčet film Tomáše Magnuska Bastardi 4, kde hraje jednu z hlavních rolí po boku Zdeňka Godly, si spolupráci nemohla vynachválit. „Jsem nadšená. Je to snad nejlepší fotka v džínách, jakou jsem kdy měla,“ tvrdila sexy brunetka. Pro model sáhla do svého šatníku. „Mohla jsem si vzít jaké jsem chtěla, tak volba padla na značku American Eagle. Jsou moje nejoblíbenější,“ doplnila Dívka roku 2016.

reklama

reklama

reklama

reklama