Přeskočit na obsah

Fotograf Rašner našel další hvězdu: Krásná Tereza míří do Playboye

Jezdí po celé republice a fotí. A jelikož má čich na talenty, docela často se mu povede objevit novou hvězdu. Řeč je o fotografovi Jiřím Rašnerovi, kterému už se povedlo českému showbyznysu „dodat“ pěkných pár zajímavých osobností. A teď si připsal další zářez.

Rašner má sice ateliér ve Vyškově, s foťákem ale samozřejmě cestuje po celé České republice. Teď objevil další modelku, o kterou je hned velký zájem a která ozdobí stránky magazínu Playboy. Jmenuje se Tereza, je jí 22 let a pochází z Brna. „Splnila jsem si velký sen. Pózovat pro Playboy je něco úžasného, jsem strašně moc šťastná,“ zářila spokojená kráska. Přitom není zdaleka první, která se díky Rašnerovi dostala právě do tohoto prestižního magazínu.

Dá se předpokládat, že se o Terezu začnou prát velké značky a prestižní firmy. Není se čemu divit. Například v kampani na spodní prádlo si ji dokážeme představit okamžitě. Nebo na opalovací krém? Tam by totiž snad na sobě neměla ani to prádlo. Pokud se chcete na některé její fotky podívat, stačí kliknout na její profil na Instagramu. Najdete ho zde: https://www.instagram.com/sophielimma/

Foto: Jiří Rašner

reklama

reklama

reklama

reklama