Přeskočit na obsah

Fittipaldi poslal Čechům vzkaz: Dnes večer budu s vámi!

V neděli 30. ledna ve 20.15 má na televizi Prima premiéru komedie Stáří není pro sraby. Režisér Tomáš Magnusek do snímku obsadil celou řadu hvězd, včetně dvojnásobného mistra světa F1 Emersona Fittipaldiho. Jakou roli dostal tento legendární Brazilec?

Koho by si tak mohl Fittipaldi zahrát, než sám sebe? Dvojnásobný světový šampión sice stále před kamerou poprvé, nervozita se však nekonala. „Roli mi ušili na míru, hrát sám sebe bylo skvělé,“ usmíval se Fittipaldi, který se netají tím, že má moc rád Českou republiku. Když se dozvěděl, že právě dnes má premiéru „jeho“ film, poslal všem fanouškům i kamarádům pěkný vzkaz: 

Zdravím všechny české fanoušky a kamarády!

Většina z vás možná ví, že mám Českou republiku moc rád. Takže když mne režisér Tomáš Magnusek požádal, zda bych si zahrál v jeho filmu Stáří není pro sraby, nebylo co řešit. S radostí jsem přijal!

Dovolte tedy, abych vás všechny pozval na premiéru tohoto filmu, kterou vysílá televize Prima v neděli 30. ledna od 20.15. Doufám, že se vám bude líbit. Pokud budete mít chvíli času, tak mi své dojmy můžete napsat na můj Instagram. Těším se na reakce!

Z Itálie přeji vše dobré,

Emerson Fittipaldi

Nutno říct, že Fittipaldi je velký pohodář, takže i během natáčení skvěle zapadl do hereckého týmu. „Já anglicky umím říct, jen to, že mám hlad, takže jsem si s panem Fittipaldim moc nepopovídal,“ smál se režisér Magnusek. Už vážně ale jedním dechem dodával, že se všechno zvládlo na jedničku a nebyl sebemenší problém. „Pro nás všechny bylo setkání s legendou úžasné.“ Pozitivní zážitky si odnášel i Jiří Krampol, který s Brazilcem v jedné scéně jede autem. „Když sekal zatáčky, měl jsem srdce až v krku,“ usmíval se herec. 

Už dnes večer se můžete na Primě sami přesvědčit, jaké to je, když se jeden z nejlepších závodníků všech dob „převtělí“ do role, ve které nikdy předtím nebyl. Určitě to stojí za to – televize Prima, 20.15 a film Stáří není pro sraby.

Odkaz na Emersonův vzkaz najdete zde:

reklama

reklama

reklama

reklama