Přeskočit na obsah

Finalistka České Miss Essens Vlasáková: Přála bych si být pro dívky inspirací

Finále České Miss Essens už je doslova za dveřmi, a tak se čas v krátkém rozhovoru vyzpovídat další finalistku. Tentokrát jsme se ptali krásné Michaely Vlasákové.

Jak si užíváte přípravy na finále České Miss?
Přípravy si užívám moc, snažím se stravovat vyváženě a zdravě i když to je pro mě občas těžké (miluju jídlo a pivo). Ve volném čase chodím běhat a cvičit. Mám svého mentálního kouče, cítím se skvěle a nemohu se dočkat finálového večera.

Co byste na soutěži vyzdvihla a je něco, co Vám naopak na dosavadním průběhu soutěže vadí nebo byste to změnila?
I přes koronavirovou situaci bylo o nás hezky postaráno, měli jsme soustředění a různé typy školení, ze kterých jsem si vždy něco vzala. Nezměnila bych nic, svoji práci dělají skvěle.

Pokud se stanete Českou Miss, co to pro vás bude znamenat?
Splnil by se mi, tak můj dětský sen, odmalička jsem poctivě sledovala a nevynechala jediný ročník. Přála bych si být inspirací pro dívky a poukázat na to, že nic není nemožné, pokud si to nejvíc přejete je možné všechno.

Přihlásila jste se do soutěže sama, nebo do byl nápad někoho jiného?
Do soutěže jsem se přihlásila a kamarádkou a obě jsme ve finále, za což jsem vděčná.

Kdo vás nejvíce podporuje?
Nejvíce mě podporují kamarádi, rodina a velmi mě těší, když mi chodí zprávy od lidí, jak mi moc drží palce. Na závěr bych chtěla dodat, že jsem ráda za holky, jsme skvělá parta, která se vzájemně podporuje.

reklama

reklama

reklama

reklama