Přeskočit na obsah

Dominiko, od koho máš dárky a hlavně ty úžasné pugety?!

Česká Barbie Dominika Myslivcová ve čtvrtek oslavila své čtyřiadvacáté narozeniny. Samozřejmě jí přejeme také všechno nejlepší do dalšího života, ale zároveň se musíme zeptat: Od koho máš dárky a hlavně ty úžasné pugety?!

Pamatujete si Dominiku, když jí bylo ještě náct a začínala dělat svá videa na youtube? Ne, že by teď byla nějaká stará babka, ale čas ani ona nezastaví. Na druhou stranu dnes její videa mají statisíce až miliony sledujících a i úrovní jsou někde úplně jinde. Ale o tom třeba někdy jindy. Dnes jí každopádně ke krásným čtyřiadvacetinám přejeme hlavně zdraví, to bude v budoucnu potřebovat stále více. Při pohledu na fotky, které si dala na Instagram, nám to však nedá – od koho asi dostala super dárky a pugety, které by si jistě přála každá žena? Protože, dámy, co si budeme povídat. Málokterá pozornost potěší tolik, jako právě květina, že?

Čas od času se vedle Dominiky objeví zajímavý muž, jindy se spekuluje o tom či onom. Takže těžko hádat, který z nich to byl. Nebo snad úplně nový objev? „Je to mnohem jednodušší, než byste čekali,“ smála se Barbie, když jsme jí zavolali. Přesto byla dál tajemná jako Hrad v Karpatech.„Chlapa nemám. Takže si zkuste tipnout.“ Hádat jsme nakonec nemuseli. Nádheru, kterou si můžete prohlédnout ve fotogalerii, má od společnosti Florea.cz, která se rozvozem květin zabývá a patří mezi nejlepší v Česku. Nakonec, ono to zní docela logicky. Vždyť Dominika je jednou z jejich tváří…

 

reklama

reklama

reklama

reklama