Přeskočit na obsah

Dojatá Helena Vondráčková oplakala Kvítek mandragory. Jak přišla k zafačovanému prstu?

Dojatá Helena Vondráčková poděkovala na jevišti Divadla Broadway zpěvákům a hercům za skvělý výkon při premiéře muzikálu Kvítek mandragory, který je složený s písní naší pěvecké stálice. V ruce svírala mikrofon a nešlo si nevšimnout zafačovaného prstu na ruce.

„Při děkovné řeči jsem byla hodně, hodně dojatá. Ještě že tam byla pohotová Jaruška Obermaierová a vytáhla kapesník. Kvítek mandragory se povedl, bavila jsem se a lidé
také,“ řekla Helena Vondráčková, které se na ukazováku skvěl sněhobílý obvaz. „Krájela jsem klobásu, a jak byla dlouhá a měkká, tak se přelomila a už to bylo. Musela jsem doktorovi, ale klobása byla dobrá,“ vysvětlila Helena, kde přišla, po zlomených pretech na noze, k dalšímu zranění.

Detektivní příběh Kvítek Mandragory na jevišti rozehrál Miroslav Etzler, Aleš Háma, Jaromír Nosek, Adéla Gondíková, Jaroslava Obermaierová, Nelly Řehořová, Josef Laufer a další zpěváci a herci. Největší pecky Heleny Vondráčkové mistrně upravil Michal David.

„Jsem rád, že jsem od Heleny Vondráčkové a Oldy Lichtenberga dostal možnost přepsat její chronicky známé písně. Byla to náročná práce, ale výsledek stojí za to,“ uvedl jeden z producentů a autorů muzikálu Kvítek mandragory.

V Kvítku mandragory můžete v dalších rolích a alternacích vidět například Sagvana Tofiho, Michala Novotného, Josefa Cardu, Ivanu Jirešovou, Janu Bouškovou, Radu Fišarovou, Jana Přeučila a další známé herce a zpěváky.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama