Přeskočit na obsah

Díky Miss Princess mají nové telefony. Jak si užívají nabušený Xiaomi?

Miss Princess je soutěží, která si za dobu své existence získala velkou prestiž. Dominika Myslivcová jako „matka zakladatelka“ odvedla obrovský kus práce a zvedá úroveň každý rok o velký kus nahoru.  Není se tedy čemu divit, že vítězkám (ale nejen jim) rozdává skvělé dárky. Jedním z nich byl v rámci zatím posledního ročníku nový telefon značky Xiaomi, která patří ke špičce na českém trhu. A tak jsme chtěli samozřejmě vědět, jak si noví majitelé mobil užívají.

Sympatická Bára Julinová získala díky vítězství internetového hlasování Xiaomi Miss Online 2018 v kategorii 8-11 let parádní Xiaomi MI 8 LITE. „Dcera je moc spokojená. Ale musím říct, že nás to bude stát nějaké peníze, protože oba sourozenci po telefonu také touží,“ usmívala se maminka malé Báry. My se za ně určitě přimlouváme, prosíme, prosíme, pořiďte jim je také! Tím spíš, že doba jde obrovsky dopředu, což uznává i Báry mamka. Její dcera měla totiž před Xiaomi Iphone 5S a rozdíl je podobný, jako kdybyste porovnávali první a poslední řadu Octavie. Zkrátka technologie člověk nezastaví.

A jelikož Bára tancuje latinskoamerické a standardní tance za klub KST HD Hlučín, u telefonu oceňuje hlavně kvalitní fotografie a videa jak z tréninků, tak ze soutěží. „Jelikož trávíme hodně času na cestách, Bára je velmi spokojená s velikostí displeje při sledování filmů a seriálů. Jako každé dítě si sem tam ráda zahraje nějakou hru, i v tomto je telefon na špičkové úrovni. Za nás tedy naprostá jednička s hvězdičkou,“ doplnila paní Julinová.

Podobně hovoří i Edita Kočková, jejíž dcera Šarlota si telefon odnesla díky hlasování v Xiaomi Miss Online 2018 v kategorii 4-7 let. „Má z něj velkou radost, nikomu ho nepůjčí a nikdo na něj nesmí ani sáhnout. Cítí hrdost, že ho sama vyhrála,“ usmívala se spokojená maminka. Pro Šarlotku je to první mobil, předtím měla „jen“ iPad. „Tvrdí, že telefon je lepší. A také si s ním více hraje. Kouká na něm hlavně na videa a hraje hry. A co je na něm vůbec nejlepší? Prý fotoaparát a fakt, že ho má od Dominiky Myslivcové.“

Ovšem nejen malé princezničky měly možnost odnést si nový Xiaomi. Nový Redmi 6 získal pan Miloš Tkadlec, který se zapojil do hlasování. „O soutěži jsem se dozvěděl na Facebooku, kde občas nějakou soutěž odkliknu. A telefon mi přišel jako dobrá výhra. Zkusil jsem to a vyšlo to,“ pochvaluje si. Na mobilu nejvíce oceňuje velký displej, výkonný hardware a slušný fotoaparát. „Můj původní telefon byl Xiaomi Redmi 4x, ten neměl tak dobrou výbavu jako tento model. Xiaomi redmi 6 mi svými parametry naprosto vyhovuje. Moc za něj děkuji,“ dodal pan Tkadlec.

reklama

reklama

reklama

reklama