Přeskočit na obsah

Dámy, proč do Galerie Harfa? Protože vám zdě udělají skvělé nehty!

Známé nákupní centrum Galerie Harfa je pro ženy takovým malým rájem. Ovšem nejen proto, že se zde dobře nakupuje, ale protože zde mohou navštívit jedno z nejlepších nehtových studií v Praze. Nakonec, chodí sem celá řada známých osobností.

Nehtové studio BLOOM. sice nepatří k těm největším. Což je možná dobře, protože nehtových „fabrik“ má každá žena po krk. Tady vás přivítá velmi příjemná atmosféra, moderní vybavení a velmi pečlivý tým profesionálek, které splní každé vaše přání. Navíc se nemusíte bát toho, že návštěvu nestíháte ve všední den. Otevřeno zde totiž mají i o víkendu. Takže není problém udělat si během soboty nebo neděle chvilku jen pro sebe.

O tom, že zde budete v dobrých rukách, svědčí i fakt, že si nehtové studio oblíbila celá řada známých tváří českého showbyznysu. A co si budeme povídat, celebritka se špatně udělanými nehty, to by si bulvárek smlsnul. To samozřejmě v nehtovém studiu BLOOM. nehrozí, i proto se sem známé tváře stále rády vracejí. Na druhou stranu, není nic víc, než si vše vyzkoušet na vlastní kůži…vlastně na vlastní nehty. Tak s chutí do toho, zkuste se objednat, nebudete litovat.

Webové stránky studia zde:
https://www.bloomcz.com/

reklama

reklama

reklama

reklama