Přeskočit na obsah

Chcete mít šťavnaté rty k nakousnutí?

Toužíte po plných dokonale tvarovaných rtech, které jste bohužel do vínku nedostaly? Nebo s postupujícím časem krása vašich úst prostě uvadá? Víme, jak pozastavit čas i jak vyzrát na matku přírodu.

Zřejmě neexistuje žena, která by byla se sebou ve všech směrech stoprocentně spokojena. Nejedna sní o svůdnějším dekoltu, o menším nose nebo právě o plnějších rtech. Proč tedy zůstat jen u snů, když je dnes tak snadné je proměnit ve skutečnost?

Stále oblíbenější

K vysněným rtům vám mohou pomocivýplně kyseliny hyaluronové, kterými lze velmi přirozeným způsobem ústa zvětšit, zvýraznit jejich konturu, vyřešit asymetrii rtů, ztrátu plnosti i vyhlazení jemných vrásek. „Výplň rtů patří mezi nejčastější výplně, které na klinice děláme. A stále se zájem o tento zákrok zvětšuje. Je to hlavně díky tomu, že tímto způsobem lze dosáhnout krásného a přirozeného efektu,“ říká specialistka na estetickou a anti-agingovou medicínu MUDr. Zuzana Macková z Kliniky YES VISAGE.

Na věku nezáleží

Málo platné, krásné a plné rty u žen působí neodolatelně. Je pravdou, že postupem času rty přicházejí o svou vláčnost, plnost a začnou se na nich objevovat vrásky. Mohou dokonce začít jakoby ustupovat. Ovšem tvar a podoba úst je nám dána od narození, proto asymetrie či úzké rty mohou trápit ženu ve dvaceti stejně jako ve čtyřiceti. „Výplně kyseliny hyaluronové jsou vhodné, jak u mladších žen, které chtějí lehce zvýraznit i zvětšit rty, tak i u starších žen, které nejčastěji řeší ztrátu plnosti rtů, zvýraznění jejich kontury a vyhlazení jemných vrásek,“ vysvětluje specialistka na estetickou a anti-agingovou medicínu MUDr. Zuzana Macková z Kliniky YES VISAGE.

Bez obav

Zapomeňte na obavy typu, že díky výplni, budu mít nepřirozenétzv. „kačeří rty“. To v případě správně aplikované výplně kyseliny hyaluronové rozhodně neplatí. „Během jednoho sezení se do rtů nedává více než 1ml výplně. V případě, že by klientka chtěla z malých rtů výrazně větší rty, je důležitá postupná aplikace. To znamená, že nejdříve aplikujeme 1ml a za dva či tři měsíce se aplikuje další výplň,“ prozrazuje specialistka na estetickou a anti-agingovou medicínu MUDr. Zuzana Mackováz Kliniky YES VISAGE. Pokud by se aplikovalo velké množství výplně najednou, mohlo by dojít k jejímu posunutí a nepřirozenému výsledku. Navíc vždy je dobré brát v úvahu, že pro evropský typ žen je normální, že horní ret je lehce tenčí než spodní, proto pro přirozený výsledek není žádané ho neúměrně zvětšovat.

Samotná aplikace

Nejdříve je nezbytná konzultace, během které je třeba zjistit vaše představy o výsledku. Zákrok probíhá v lokální anestezii, kdy se znecitliví ret, a poté se jehlou nebo kanylou aplikuje výplň kyseliny hyaluronové. Efekt vydrží zhruba devět měsíců až rok, hodně záleží na vašem metabolismu i na tom, jak trvanlivost výplní podpoříte. Vyplatí se, zákrok si dopředu naplánovat a zhruba měsíc dopředu užívat vnitřně kyselinu hyaluronovou. Skvěle funguje třeba Hyaluron Elixir, který se kape do vody. To potvrzuje i specialistka na estetickou a anti-agingovou medicínu MUDr. Zuzana Macková z Kliniky YES VISAGE: „Kyselina hyaluronová užívaná vnitřně celkově hydratuje organismus i pleť a podporuje a prodlužuje efekt výplní.“ Nezapomínejte alespoň týden na zvýšený pitný režim, který je pro perfektní výsledek také důležitý.

Počítejte s tím, že rty den po zákroku budou lehce oteklé a budete se muset na jeden den obejít bez rtěnky a polibků. Nicméně určitě to za to stojí, protože díky krásným a smyslných rtů si jich pak užijte nepočítaně.

reklama

reklama

reklama

reklama