Přeskočit na obsah

Chcete mít nehty jako celebrity? Máme pro vás tip, jak na to

Dámy, obdivujete někdy, jaké mají slavné ženy ruce? Chtěly byste je mít jako ony, ale máte pocit, že to musí být hrozně drahá záležitost, navíc úplně nedostupná? Tak vás vyvedeme z omylu. I vy můžete mít bez problému nehty jako modelky, herečky nebo závodnice. Jak tedy na to?

V první řadě je třeba obrátit se na povolanou osobu. Jednou z nejlepších nehtových designérek je v České republice Lenka Vrabcová, která už nějakou dobu sbírá po celém světě celou řadu ocenění na různých soutěžích. Má za sebou spoustu kurzů u nás i v zahraničí a ve svém oboru se snaží neustále zdokonalovat. Zkrátka větší odbornici na nehty byste hledaly jen těžko. „Já jsem naprosto spokojená. Nic není problém. Lenka poradí, pomůže, její práce je opravdu kvalitní,“ pochvaluje si například herečka Gabriela Gášpárová, která aktuálně točí hlavní roli ve filmu Tomáše Magnuska Bastardi 4.

Není ale jedinou známou tváří, které práci Lenky vyhledávají. Mezi dalšími je například Česká Miss z roku 2018 Lea Šteflíčková, finalistka České Miss 2021 Anna Benešova, Miss Czech Republic a modelka Denisa Spergerová, modelka, blogerka a youtuberka Veronica Biasiol, dcery majitele stáje Buggyra a automobilové závodnice Aliyyah a Yasmeen a mnoho dalších. Není se čemu divit. Nehty jsou jedna ze zásadních věcí, které ženu reprezentují. A když se udělají špatně…no, co si budeme povídat, pak je to prostě v háji!

reklama

reklama

reklama

reklama