Přeskočit na obsah

České krásky oslavily Den rodiny charitou

„Den rodiny připadá na 15. května, ale moc lidí ho, bohužel, neslaví,“ vysvětluje Romana Pavelková, jejíž nadační fond spolu se společností BeautySense uspořádal charitativní akci právě k tomuto málo známému svátku.

„Já i majitelka společnosti Pavlína Kučerová, jsme si daly za cíl podpořit rodiny s dětmi bez domova, předat hmotnou sbírku dvěma azylovým domům, a zároveň upozornit na důležitost rodiny.“ Modelka a podnikatelka se začala charitativní činnosti věnovat na základě své vlastní zkušenosti. „Jsem ráda, že osudy žen a rodin s dětmi v těžké životní situaci nejsou lidem lhostejné. Zítra se chystáme na natáčení videa, které má za úkol informovat širokou veřejnost o životě dětí v konfliktních vztazích. Příští týden se zase účastním charitativního bazárku v Ústí nad Labem, který je určen na pomoc ženám a dětem z azylového domu.“

Po dlouhé době se na veřejnosti ukázala miss Markéta Divišová, která v rámci této charitativní akce darovala oblečení pro děti. Ta nebyla však jedinou známou tváří, která přišla podpořit dobrou věc. Kristina Kloubková a Ivana Jirešová se společně s dcerami přišly zapojit do diskuze na téma rodina.

„Ano, životní cesty jsou složité, a udržet rodinu je podle mě jedna z nejnáročnějších věcí na světě. Já mám naštěstí skvělou oporu ve svých rodičích, Jasmínka má s oběma úžasný vztah. Jsou ale i ti, kteří takové štěstí nemají, proto jsem dnes přišla podpořit Nadační fond mé kamarádky Romany Pavelkové, který se mimo jiné věnuje pomoci rodinám s dětmi z azylových domů,“ řekla Kristina.

 „Sama jsem si prodělala období matky samoživitelky. Rodina je pro mě nesmírně důležitá, ať má jakoukoliv formu. Věřím, že za rodinu můžeme považovat jakoukoliv skupinu lidí, se kterými je nám dobře, trávíme s nimi spoustu času a můžeme se na ně obrátit. Ostatně s kolegy z divadla jsme taky taková rodina,“ podělila se o svůj pohled Ivana. Hereččina dcera Sofie zase ukázala, že maminčinu krásu rozhodně nezapře. „Sofie se teď líčí podstatně víc než já, takže se hned nechala tady v salónu BeautySense Dayspa zkrášlit od profesionálů,“ dodala herečka.

Foto: Nešo Matić, BeautySense

 

reklama

reklama

reklama

reklama