Přeskočit na obsah

Čas na letní generálku: Udělejte něco pro sebe

Více než půl roku bylo kvůli covidu zcela nemožné si zajít do kadeřnictví či na kosmetiku. Využijte tedy letní rozvolnění k tomu, abyste si dopřáli kompletní zkrášlující a ozdravnou péči.

Už nějaký čas kosmetické a kadeřnické služby s menšími či většími omezeními fungují. Zřejmě už jste stihli poupravit střih i barvu vlasů či si zajít na kosmetiku? Po tak dlouhé době si však vaše vlasy i pokožka zaslouží víc. Vyzkoušet můžete nejrůznější inovativní regenerační ošetření pro vlasy i pleť nebo unikátní tělové ošetření řešící celulitidu i povadlou siluetu těla.

Zaměřeno na tvář

Potřebuje vaše pokožka důkladnou očistu a vzpruhu? Dopřejte ji unikátní přístrojové HI-TECH ošetření YES Care představující jedinečnou kombinaci hlubokého čištění, oxygenoterapie, radiofrekvence a ultrazvukového zapravení vyživujících látek dle potřeb vaší pleti. Vyzkoušet můžete i osvědčený trik celebrit – V CARBON System, první protivráskovou masku s obsahem aktivního karbonu a se skvělým peelingovým efektem, která jim zaručí dokonalou pleť během 15 minut. Má jedinečné exfoliační, čisticí, regenerační a liftingové schopnosti.

Zkrášlit můžete nejen svou pleť, ale i své oči, respektive řasy. Představte si své řasy o polovinu výraznější, tmavší a silnější. Díky YES Lash Lifting & YES Lash Ritual je to možné! Jde o moderní techniku prodlužování a zahušťování řas, díky níž budou vaše řasy výraznější, hustější a krásně natočené. Navíc díky nim budete i během letních vodních radovánek vždy dokonale upravená!

Zaměřeno na tělo

Má vaše bříško, boky či zadeček k dokonalosti daleko? Trápí vás celulitida a povadající kontury těla? Vsaďte na zcela neinvazivní unikátní přístrojové ošetření YES Body Care,které nemá díky kombinaci 4 metod v jednom ošetřujícím procesu obdoby. Kombinuje inovativní patentovanou technologii Roboderm výrazně stimulující pojivovou tkáň díky trojnásobné hloubkové síle s účinky moderní laserové a LED technologie a aplikací účinných sér. Dosud technologie žádného jiného neinvazivního ošetření tohoto typu neobsahovala tuto čtyř-kombinaci najednou a nedokázala dosáhnout až 21 600 mikrostimulací za minutu. Proto bezproblémujiž během několika ošetření výrazně vylepšísiluetu postavy či efektivně zabojuje proti celulitidě, otokům, křečovým žilám i tukovým usazeninám v problematických partiích.

Zaměřeno na vlasy

Perfektní střih a barva dokáží dělat s naším vzhledem divy. Nicméně krása vlasů vychází zevnitř. Pokud jim občas nenabídnete intenzivní regeneraci, budou se lámat, třepit a krepatit. Nechte se hýčkat přímo v salonu z rukou profesionálů a vyzkoušejte nějaký ozdravný vlasový rituál. Nebo jim dopřejte vlasovou mezoterapii, během níž se za pomocí mikrojehliček aplikuje do vlasové pokožky speciální koktej ozdravných a stimulujících látek, podporující zdravý růst vlasů a řešící jejich zvýšené vypadávání. Máte-li však řidší vlasy odjakživa a toužíte-li po záplavě dlouhých a hustých vlasů, můžete si je nechat profesionálně prodloužit a zahustit.

reklama

reklama

reklama

reklama