Přeskočit na obsah

Aniball Inco, malý pomocník v mnoha ohledech

Matka dvou dětí nejdříve vymyslela Aniball pro těhotné ženy a ted přichází na trh se skvělou pomůckou Aniball Inco. Tato zdravotnická pomůcka slouží ke zpevnění pánevního dna především po porodu.

Cvičení svalů pánevního dna s pomůckou Aniball Inco bylo primárně vyvinuto pro ženy trpící nekontrolovatelným únikem moči. Je vhodným pomocníkem pro vědomý trénink funkce pánevních svalů a slouží k celkovému zlepšení kondice pánevního dna. Jakmile se naučíte opět správně používat svaly vaší pánve, zlepšíte regenerační poporodní procesy, ovlivníte také pozitivně stabilitu i mobilitu vaší páteře a kyčelních kloubů, snížíte riziko vzniku kýly, změníte příznivě polohu pánevních orgánů, čímž regulujete jejich přirozenou funkci a v neposlední řadě zlepšíte kvalitu svých sexuálních prožitků. Aniball Inco je taktéž nápomocen při potížích s bolestivou menstruací.

Trénink svalů pánevního dna bychom neměly podceňovat. Je důležité, abychom svaly pánevního dna uměly dobře vnímat. Řada žen si ani neuvědomuje, že tyto svaly má. Proto je Aniball Inco užitečným pomocníkem, který slouží k objevení pánevního dna, jeho síly a pochopení na jakém principu pracuje. Pravidelným tréninkem (15 minut denně) dochází ke zlepšení potíží v průběhu cca 3 měsíců. Více informací naleznete na: http://www.aniball.cz/https://www.aniball.cz/

reklama

reklama

reklama

reklama