Přeskočit na obsah

Andrea Kalivodová promluvila o plastikách. Proč by do sebe nenechala říznout?

Jsou slavní, úspěšní a neustále pod drobnohledem. A tak o svůj zevnějšek musí pečovat víc, než zbytek populace. Jak se udržují v kondici a co vše jsou Andrea Kalivodová, Aneta Vingerová, Petr Vojnar či Petr Pecha ochotní udělat pro omlazení svého zevnějšku? To nám prozradili během The Art Eveningu.

Andrea Kalivodová sice letos oslaví 42. narozeniny, ze svých vrásku si ale těžkou hlavu nedělá. “Vrásky jsou nejkrásnější od smíchu, a když se směju se svými dětmi, tak proti takovým vráskám bojovat nechci. Můj muž má rád přirozenost a já také. A když s někým žijete, tak se mu chcete líbit. Strašné důležité ale je, aby žena byla spokojená sama s sebou. Z každé ženy vyzařuje nějaká energie, aura a pocit sebejistoty. Já jsem se nikdy nenechala strhnout bláznivými trendy. Každá žena, aby byla spokojená, tak o sebe musí pečovat. Když je spokojená, tak rozdává pozitivní energii,” svěřila se Kalivodová, která v rámci večera navštívila stánek My Face Cosmetics, kde pomáhají právě s redukcí vrásek a zajišťují rychlé omlazení pleti.

Víc by na sebe ale sáhnout nenechala. A vysvětlila proč. “Když vidím ty nepovedené faceliftingy a některé strašné operace, které dopadnou blbě… já mám ráda přirozenou formu péče a mám ráda, když je péče pravidelná a včasná. Aby nešlo o umělou a radikální péči. Mám ráda, když se pleť čistí a maže správnými krémy,” vysvětlila Kalivodová, která dokonce prozradila, proč by nemohla jít na plastickou operaci.

“Ztratila bych gestikulaci a mimiku,” uzavřela operní pěvkyně, pro kterou je vzorem ženské krásy Monica Bellucci.

Ke stánku My Face Cosmetics dorazil snad i největší metrosexuál českého showbyznysu Petr Vojnar. A nutno říct, že se tím netají. “Starám se o sebe hodně. Chodím cvičit, na kosmetiku, pedikuru. Když se živíš tím, že lezeš lidem na oč, tak se o sebe musíš starat. To je povinnost,” říká na rovinu moderátor Diváckých zpráv televize Prima, který na sobě rozhodně nešetří. Měsíčně ho taková péče vyjde až na deset tisíc korun. A investice se prý vyplatí.

“Peníze z poloviny vydělávám tím, jak vypadám. Patří to k tomu. Je známé, že mám za sebou liposukci. V obličeji ale nemám nic a díky genetice ani nepotřebuju. U mě je naopak každá vráska dobrá. Na 43 vypadám dost mladě a někdy má problém, že mě lidi málo respektují,” postěžoval si Vojnar.

Recept nejkrásnější dívky České republiky Anety Vignerové je velmi jednoduchý. Důležitá je podle ni hygiena, správné odlíčení a výběr krému. “To je základ. Pleť neustále pracuje. Neexistuje recept na to, aby byla pleť neustále stejná,” vysvětlila Vignerová, která se sice přiznala, že chodí na kosmetiku, víc na svou pleť ale sáhnout nenechá. Plastikám zatím odolává.

“Mám pocit, že ty holky tomu podléhají a pak je to na nich vidět. Podle mě je to zbytečné. Čím víc se do obličeje začnete vrtat, tím je to větší nápor na pleť a člověk vypadá starší,” myslí si Vignerová

Co se vzhledu týče, Peter Pecha se maximálně ostříhá, oholí a navoní. Snaží se ale neustále cvičit, aby se udržel v kondici. Přitom na sobě tvrdě začala makat až díky roli v muzikálu Rocky, kde ztvárnil samotného Rockyho. Cvičení mě baví dodnes. Jsem člověk urputný a cílevědomí. Když jsem zjistil, že to jde s tělem udělat, je mi líto o to přijít. Vím, že kdybych chtěl, mám dokonalé tělo,” svěřil se Pecha, který po Rockym ztvární i Tarzana.

Foto: My Face Cosmetics

reklama

reklama

reklama

reklama